  • MPR24000Z2500DC100
MPR24000Z2500DC100
advertisement
Manufacturer No:
MPR24000Z2500DC100
HK JDW NO:
866-MPR24000Z2500DC100
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 250Ohm, Thin Film,
Step5Bar-code shipping tag
MPR24000Z2500DC100
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    5 ppm/°C
  • Resistance
    250Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.3mm