  • MR9238M12B2-FSR
MR9238M12B2-FSR
advertisement
Manufacturer No:
MR9238M12B2-FSR
HK JDW NO:
528-MR9238M12B2-FSR
Package:
Datasheet:
MR9238M12B2-FSR
Description:
FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Step5Bar-code shipping tag
MR9238M12B2-FSR
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Size / Dimension
    Square - 92mm Lx92mm H
  • Feature
    Auto Restart, Locked Rotor Sensor
  • Voltage - Rated
    12VDC
  • Current Rating (Amps)
    1.16A
  • RPM
    6000 RPM
  • Air Flow
    131.0 CFM (3.67m3/min)
  • Noise
    55.4 dB(A)
  • Static Pressure
    0.880 in H2O (219.2 Pa)