  • MS4800B-30-1520-X
MS4800B-30-1520-X
advertisement
Manufacturer No:
MS4800B-30-1520-X
HK JDW NO:
607-MS4800B-30-1520-X
Step5Bar-code shipping tag
MS4800B-30-1520-X
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Published
    1998
  • Series
    MS4800
  • Feature
    Transmitter Only
  • Protections
    Hand/Arm
  • Detection Capability
    30mm
  • Protective Height
    1520mm
  • Number of Beams
    76
  • Beam Pitch
    20mm