  • MSP3B39R00GS14E3
MSP3B39R00GS14E3
advertisement
Manufacturer No:
MSP3B39R00GS14E3
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-MSP3B39R00GS14E3
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Wirewound, 39Ohm, 2%,
Step5Bar-code shipping tag
MSP3B39R00GS14E3
    Select All
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    2.5W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    2%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    39Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C