  • MXO45HS-21.5000
MXO45HS-21.5000
advertisement
Manufacturer No:
MXO45HS-21.5000
HK JDW NO:
221-MXO45HS-21.5000
Package:
DIP
Step5Bar-code shipping tag
MXO45HS-21.5000
  • Package / Case
    DIP
  • Packaging
    Bulk
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    21.5MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    40mA
  • Height
    6.35mm
  • Length
    13.208mm
  • Width
    13.208mm