  • MXO45HS-3C-66M66666
MXO45HS-3C-66M66666
advertisement
Manufacturer No:
MXO45HS-3C-66M66666
HK JDW NO:
221-MXO45HS-3C-66M66666
Package:
DIP
Step5Bar-code shipping tag
MXO45HS-3C-66M66666
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    DIP
  • Published
    2013
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    66.66666MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Max Supply Voltage
    5.5V
  • Min Supply Voltage
    4.5V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    60mA
  • Current - Input
    30mA
  • Height
    6.35mm
  • Length
    13.208mm
  • Width
    13.208mm