  • NAM-04-471-D
NAM-04-471-D
advertisement
Manufacturer No:
NAM-04-471-D
HK JDW NO:
165-NAM-04-471-D
Package:
100
Datasheet:
NAM-04-471-D
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 4A 50 uA/ 100 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NAM-04-471-D
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Package / Case
    100
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    470pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    4A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Operating Frequency
    60Hz Hz
  • Leakage Current
    50μA
  • High Pot
    2500 V
  • Height
    41mm
  • Length
    92mm