  • NBH-20-221
NBH-20-221
advertisement
Manufacturer No:
NBH-20-221
HK JDW NO:
165-NBH-20-221
Package:
Datasheet:
NBH-20-221
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 20A 25 uA/ 50 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NBH-20-221
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    220pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    20A
  • Frequency
    10MHz
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    25μA
  • High Pot
    4000 V
  • Height
    43mm
  • Length
    104mm