  • NBH-20-681
NBH-20-681
advertisement
Manufacturer No:
NBH-20-681
HK JDW NO:
165-NBH-20-681
Package:
Datasheet:
NBH-20-681
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 20A 75.5 uA/ 150 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NBH-20-681
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    680pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    20A
  • Frequency
    10MHz
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    75.5μA
  • High Pot
    2500 V
  • Height
    43mm
  • Length
    104mm