  • NPXF222K440VX1N1F
NPXF222K440VX1N1F
advertisement
Manufacturer No:
NPXF222K440VX1N1F
Manufacturer:
NIC Components
HK JDW NO:
10881-NPXF222K440VX1N1F
Package:
Datasheet:
NPXF222K440VX1N1F
Description:
Cap Film Suppression X1 0.0022uF 440VAC PP 10% (10.5 X 4 X 9mm) Radial 7.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NPXF222K440VX1N1F
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Interference Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    440VAC