  • NPXF225M440VX1N1F
NPXF225M440VX1N1F
advertisement
Manufacturer No:
NPXF225M440VX1N1F
HK JDW NO:
10881-NPXF225M440VX1N1F
Package:
Datasheet:
NPXF225M440VX1N1F
Description:
Cap Film Suppression X1 2.2uF 440VAC PP 20% (32 X 22 X 37mm) Radial 27.5mm 110°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
NPXF225M440VX1N1F
  • Tolerance
    20%
  • Voltage
    440VAC