  • NS00570R00JB12
NS00570R00JB12
advertisement
Manufacturer No:
NS00570R00JB12
HK JDW NO:
866-NS00570R00JB12
Description:
Through Hole 70Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
NS00570R00JB12
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    70Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    25.4mm