  • NS02B33R00HB12
NS02B33R00HB12
advertisement
Manufacturer No:
NS02B33R00HB12
HK JDW NO:
866-NS02B33R00HB12
Description:
Through Hole 33Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
NS02B33R00HB12
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    3%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    33Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    4.75mm
  • Length
    15.8mm