  • P13QEJ223MAB12
P13QEJ223MAB12
advertisement
Manufacturer No:
P13QEJ223MAB12
HK JDW NO:
875-P13QEJ223MAB12
Step5Bar-code shipping tag
P13QEJ223MAB12
    Select All
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
    Panel
  • Published
    2016
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    22kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W