  • P9A2X100FFFW2202MA
P9A2X100FFFW2202MA
advertisement
Manufacturer No:
P9A2X100FFFW2202MA
HK JDW NO:
875-P9A2X100FFFW2202MA
Description:
Res Conductive Plastic POT 2K Ohm 20% 1/20W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (9.5 X 24.6mm) Pin Panel Mount/Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
P9A2X100FFFW2202MA
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    2kOhm
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C