  • PA16NM473MLB15
PA16NM473MLB15
advertisement
Manufacturer No:
PA16NM473MLB15
HK JDW NO:
875-PA16NM473MLB15
Description:
Res Conductive Plastic POT 47K Ohm 20% 1/4W 1(Elec)/1(Mech)Turn 16mm (16 X 24.5mm) Solder Lug Panel Mount Bulk
Step5Bar-code shipping tag
PA16NM473MLB15
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    47kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C