  • PA4305.152NLT
PA4305.152NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4305.152NLT
HK JDW NO:
664-PA4305.152NLT
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PA4305.152NLT
Step5Bar-code shipping tag
PA4305.152NLT
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4305.XXXNL
  • Size / Dimension
    0.248Lx0.248W 6.30mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    5.5A
  • Inductance
    1.5μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    45mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.126 3.20mm