  • PA4306.153NLT
PA4306.153NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4306.153NLT
HK JDW NO:
664-PA4306.153NLT
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PA4306.153NLT
Step5Bar-code shipping tag
PA4306.153NLT
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4306.XXXNL
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.287W 7.30mmx7.30mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    1.8A
  • Inductance
    15μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    208mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.122 3.10mm