  • PA4319.333NLT
PA4319.333NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4319.333NLT
HK JDW NO:
664-PA4319.333NLT
Package:
Nonstandard, Corner Terminals
Quantity:
In Stock : 526
Step5Bar-code shipping tag
PA4319.333NLT
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    Nonstandard, Corner Terminals
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4319
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.287W 7.30mmx7.30mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    1.04A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    33μH
  • DC Resistance (DCR)
    124mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    910mA
  • Height Seated (Max)
    0.161 4.10mm