  • PA4320.104NLT
PA4320.104NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4320.104NLT
HK JDW NO:
664-PA4320.104NLT
Package:
Nonstandard
Quantity:
In Stock : 1464
Step5Bar-code shipping tag
PA4320.104NLT
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Surface Mount
    YES
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4320
  • Size / Dimension
    0.472Lx0.472W 12.00mmx12.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    2.8A
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Shielding
    YES
  • Number of Functions
    1
  • Inductance
    100μH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    125mOhm Max
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    3.1A
  • Case/Size Code
    4747
  • Rated Current-Max
    2.8A
  • Height Seated (Max)
    0.402 10.20mm