  • PCH1J220MCL1GS
PCH1J220MCL1GS
advertisement
Manufacturer No:
PCH1J220MCL1GS
HK JDW NO:
555-PCH1J220MCL1GS
Package:
Datasheet:
PCH1J220MCL1GS
Description:
Cap Aluminum Polymer 22uF 63VDC 20% (8 X 7mm) SMD 0.048 Ohm 800mA 4000h 135°C Automotive T/R
Step5Bar-code shipping tag
PCH1J220MCL1GS
  • Tolerance
    20%
  • Voltage
    63VDC