  • PDMCAT18107-203ML
PDMCAT18107-203ML
advertisement
Manufacturer No:
PDMCAT18107-203ML
HK JDW NO:
16205-PDMCAT18107-203ML
Description:
20mH@1kHz -25℃~+85℃ 600VAC 110mΩ 600V 2 3A 600V@AC,3secs Plugin,22x12mm Common Mode Filters ROHS