  • PE30L0FL471MAB
PE30L0FL471MAB
advertisement
Manufacturer No:
PE30L0FL471MAB
HK JDW NO:
875-PE30L0FL471MAB
Description:
Res Cermet POT 470 Ohm 20% 3W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (19.7 X 38mm) Solder Lug Panel Mount Bulk
Step5Bar-code shipping tag
PE30L0FL471MAB
    Panel
  • Published
    2016
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    470Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Potentiometer
  • Power Rating
    3W