  • PE30LLFR102MAB
PE30LLFR102MAB
advertisement
Manufacturer No:
PE30LLFR102MAB
HK JDW NO:
875-PE30LLFR102MAB
Description:
Res Cermet POT 1K Ohm 20% 3W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm Solder Lug Panel Mount Bulk
Step5Bar-code shipping tag
PE30LLFR102MAB
    Panel
  • Published
    2016
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    3W