  • PE30M0FJ104MAB
PE30M0FJ104MAB
advertisement
Manufacturer No:
PE30M0FJ104MAB
HK JDW NO:
875-PE30M0FJ104MAB
Package:
Datasheet:
PE30M0FJ104MAB
Description:
Res Cermet POT 100K Ohm 20% 3W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (19.7 X 35mm) Solder Lug Panel Mount Bulk
Step5Bar-code shipping tag
PE30M0FJ104MAB
    Panel
  • Published
    2016
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    3W