  • PE30MEFJ201KAB
PE30MEFJ201KAB
advertisement
Manufacturer No:
PE30MEFJ201KAB
HK JDW NO:
875-PE30MEFJ201KAB
Package:
Datasheet:
PE30MEFJ201KAB
Description:
Res Cermet POT 200 Ohm 10% 3W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (19.7 X 45mm) Solder Lug Panel Mount Bulk
Step5Bar-code shipping tag
PE30MEFJ201KAB
    Panel
  • Published
    2012
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    200Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    3W