  • PR03000201211FAC00
PR03000201211FAC00
advertisement
Manufacturer No:
PR03000201211FAC00
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-PR03000201211FAC00
Package:
Description:
1.21kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PR03000201211FAC00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    1.21kOhm
  • Operating Supply Voltage
    750V
  • Length
    19.5mm
  • Width
    5.2mm