  • PRV6SAABGYB25104KL
PRV6SAABGYB25104KL
advertisement
Manufacturer No:
PRV6SAABGYB25104KL
HK JDW NO:
875-PRV6SAABGYB25104KL
Description:
Res Cermet POT 100K Ohm 10% 3/4W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.17mm (12.7 X 30.5mm) Solder Lug Panel Mount Bulk
Step5Bar-code shipping tag
PRV6SAABGYB25104KL
  • Tolerance
    10%
    Not Applicable
  • Termination
    Solder
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C