  • PRV6SCAABYB25101MA
PRV6SCAABYB25101MA
advertisement
Manufacturer No:
PRV6SCAABYB25101MA
HK JDW NO:
875-PRV6SCAABYB25101MA
Description:
Res Cermet POT 100 Ohm 20% 1.5W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3mm (12.7 X 27mm) Solder Lug Panel Mount Bulk
Step5Bar-code shipping tag
PRV6SCAABYB25101MA
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
Hot Sales in Thermal
JC22S 1K 0.5%
JC22S 1K 0.5%
JC22S 1K 0.5%