  • PTF5680R100TZEB
PTF5680R100TZEB
advertisement
Manufacturer No:
PTF5680R100TZEB
HK JDW NO:
866-PTF5680R100TZEB
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 80.1Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
PTF5680R100TZEB
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.01%
  • Temperature Coefficient
    5 ppm/°C
  • Resistance
    80.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Film
  • Diameter
    2.31mm
  • Length
    7.62mm