  • Q10F5SXXSY12E
Q10F5SXXSY12E
advertisement
Manufacturer No:
Q10F5SXXSY12E
HK JDW NO:
67-Q10F5SXXSY12E
Package:
Datasheet:
Q10F5SXXSY12E
Description:
LED PANEL IND YELLOW 12V IP67
Step5Bar-code shipping tag
Q10F5SXXSY12E
    13 Weeks
  • Surface Mount
    NO
  • Mounting Feature
    PANEL MOUNT
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Type
    LED
  • Additional Feature
    UL RECOGNIZED
  • HTS Code
  • Packing Method
    BULK
  • Number of Functions
    1
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.87 (200.00mm)
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Panel Cutout Dimensions
    0.39 (10.00mm)
  • Configuration
    SINGLE
  • Voltage
    12V
  • Current
    20mA
  • Lens Size
    5mm T-1 3/4
  • Luminous Intensity
    350.0 mcd
  • Millicandela Rating
    350mcd
  • Overall Height
    1.5mm