  • Q12-7F5BXXHG12E
Q12-7F5BXXHG12E
advertisement
Manufacturer No:
Q12-7F5BXXHG12E
Manufacturer:
APEM Inc.
HK JDW NO:
67-Q12-7F5BXXHG12E
Quantity:
In Stock : 11998
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
Q12-7F5BXXHG12E
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Series
    Q Series
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    LED
  • Ingress Protection
    IP67
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.87 (200.00mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.50 (12.70mm)
  • Voltage
    12V
  • Current
    20mA
  • Lens Style
    Round with Flat Top
  • Lens Size
    8.00mm Dia