  • Q14F1ARXXHR24E
Q14F1ARXXHR24E
advertisement
Manufacturer No:
Q14F1ARXXHR24E
HK JDW NO:
67-Q14F1ARXXHR24E
Package:
Datasheet:
Q14F1ARXXHR24E
Description:
INDICATOR 24V 14MM FLUSH RED
Step5Bar-code shipping tag
Q14F1ARXXHR24E
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Termination
    Solder
  • Termination Style
    Solder Lug
  • Panel Cutout Dimensions
    0.55 (13.97mm)
  • Voltage
    24V
  • Current
    20mA
  • Lens Size
    10.00mm Dia