  • Q6F3BXXSG12
Q6F3BXXSG12
advertisement
Manufacturer No:
Q6F3BXXSG12
HK JDW NO:
67-Q6F3BXXSG12
Package:
Datasheet:
Q6F3BXXSG12
Step5Bar-code shipping tag
Q6F3BXXSG12
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Flush
  • Termination
    Wire Leads
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.87 (200.00mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.24 (6.10mm)
  • Configuration
    SINGLE
  • Voltage
    12V
  • Current
    20mA
  • Viewing Angle
    100°
  • Lens Size
    3mm T-1
  • Luminous Intensity
    350 mcd
  • Lens Transparency
    Clear
  • Lens Color
    Colorless
  • Overall Height
    1mm