  • Q8F1BXXHY24E
Q8F1BXXHY24E
advertisement
Manufacturer No:
Q8F1BXXHY24E
HK JDW NO:
67-Q8F1BXXHY24E
Package:
Datasheet:
Q8F1BXXHY24E
Description:
LED INDICATOR;8MM;Flush;Black Chrome;Hyper Yellow;24VDC;IP67
Step5Bar-code shipping tag
Q8F1BXXHY24E
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Termination
    Quick Connect
  • Type
    LED
  • Ingress Protection
    IP67
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.110 (2.8mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.32 (8.13mm)
  • Voltage
    24V
  • Life (Hours)
    100000 hours
  • Current
    20mA
  • Lens Size
    9.40mm Dia