  • QUINT-PS/ 1AC/48DC/20
QUINT-PS/ 1AC/48DC/20
advertisement
Manufacturer No:
QUINT-PS/ 1AC/48DC/20
Manufacturer:
Phoenix Contact
HK JDW NO:
629-QUINT-PS/ 1AC/48DC/20
Package:
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 20A 960W 12-Pin