  • TRIO-PS-2G/3AC/24DC/10
TRIO-PS-2G/3AC/24DC/10
advertisement
Manufacturer No:
TRIO-PS-2G/3AC/24DC/10
Manufacturer:
Phoenix Contact
HK JDW NO:
629-TRIO-PS-2G/3AC/24DC/10
Package:
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 10A 240W 11-Pin