  • RCME0567600FYS03
RCME0567600FYS03
advertisement
Manufacturer No:
RCME0567600FYS03
HK JDW NO:
875-RCME0567600FYS03
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 6.76kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCME0567600FYS03
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    6.76kOhm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm