  • RCME0578700BYS03
RCME0578700BYS03
advertisement
Manufacturer No:
RCME0578700BYS03
HK JDW NO:
875-RCME0578700BYS03
Step5Bar-code shipping tag
RCME0578700BYS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    7.87kOhm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm