  • RCMM021803JKA20
RCMM021803JKA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMM021803JKA20
HK JDW NO:
875-RCMM021803JKA20
Datasheet:
RCMM021803JKA20
Description:
Through Hole 180kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMM021803JKA20
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    180kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm