  • RCMS0235701FHA22
RCMS0235701FHA22
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0235701FHA22
HK JDW NO:
875-RCMS0235701FHA22
Package:
Molded
Datasheet:
RCMS0235701FHA22
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0235701FHA22
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    35.7kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm