  • RCMS051R620FHA20
RCMS051R620FHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMS051R620FHA20
HK JDW NO:
875-RCMS051R620FHA20
Package:
Conformal
Datasheet:
RCMS051R620FHA20
Description:
Through Hole 1.62Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS051R620FHA20
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.62Ohm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm