  • RCMT0521R50FHS03
RCMT0521R50FHS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0521R50FHS03
HK JDW NO:
875-RCMT0521R50FHS03
Description:
Through Hole 21.5Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0521R50FHS03
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    21.5Ohm
  • Diameter
    3.66mm
  • Length
    10.4mm