  • RCMT0819602BDS03
RCMT0819602BDS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0819602BDS03
HK JDW NO:
875-RCMT0819602BDS03
Description:
Through Hole 196kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0819602BDS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    15 ppm/°C
  • Resistance
    196kOhm
  • Diameter
    6.4mm
  • Length
    16.5mm