  • REM3.5E-4815D/R10/A/X1
REM3.5E-4815D/R10/A/X1
advertisement
Manufacturer No:
REM3.5E-4815D/R10/A/X1
HK JDW NO:
655-REM3.5E-4815D/R10/A/X1
Step5Bar-code shipping tag
REM3.5E-4815D/R10/A/X1
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    MEDLINE REM3.5E (3.5W)
  • Size / Dimension
    1.25Lx0.80W x 0.40 H 31.8mmx20.3mmx10.2mm
  • Feature
    OCP, OVP, SCP, UVLO
  • Power (Watts)
    3.5W
  • Number of Outputs
    2
  • Efficiency
    83%
  • Voltage - Isolation
    10kV
  • Voltage - Input (Max)
    75V
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Input (Min)
    36V
  • Current - Output (Max)
    117mA 117mA