  • RH05220R0FS03
RH05220R0FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH05220R0FS03
HK JDW NO:
875-RH05220R0FS03
Step5Bar-code shipping tag
RH05220R0FS03
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    220Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    5W
  • Height
    8.9mm
  • Length
    28.5mm