  • RH05NR2200KS03
RH05NR2200KS03
advertisement
Manufacturer No:
RH05NR2200KS03
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RH05NR2200KS03
Description:
220mOhm, 10%, 5W
Step5Bar-code shipping tag
RH05NR2200KS03
  • Resistance
    220mOhm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    5W
  • Height
    8.9mm
  • Length
    28.5mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Tolerance
    10%