  • RH10118R0FS03
RH10118R0FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH10118R0FS03
HK JDW NO:
875-RH10118R0FS03
Description:
118Ohm, 1%, 12.5W
Step5Bar-code shipping tag
RH10118R0FS03
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    118Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    12.5W
  • Height
    11mm
  • Length
    35mm