  • RH10499R0FS03
RH10499R0FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH10499R0FS03
HK JDW NO:
875-RH10499R0FS03
Step5Bar-code shipping tag
RH10499R0FS03
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    499Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    10W
  • Height
    11mm
  • Length
    35mm