  • RH25N1R000JS03
RH25N1R000JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH25N1R000JS03
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RH25N1R000JS03
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RH25N1R000JS03
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    1Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    20W
  • Height
    15mm
  • Length
    49mm